Müşteri Yorumları

ana-ar%C4%B1-m%C3%BC%C5%9Fteri-yorumlar%C4%B1[1]

Arzu hanım, uygun fiyat, kusursuz balon turu organizasyonu ve unutulmaz uçuş gezisi için eşimle birlikte çok tşk. ederiz. Arzu hanım, Kapadokya’da turlar ve konaklama konusunda rahatlıkla her zaman bilgi alabileceğiniz, telefon yada Whatsapp’tan hızlıca danışıp cevap alabileceğiniz güvenilir bir kaynak. Kesinlikle tavsiyemdir.

Emre 


Harika mükemmel olağanüstü bir deneyim uçmadan gitmesin kimse☺ ekibin ilgi ve guvenilirliklerinden dolayı teşekkür ederiz kafanızda soru işareti olmadan tercih edebilirsiniz deneyimli ve ilgili pilotumuz ali beyede ayrıca teşekkür ederiz başarılı ucuşumuzdan dolayı.

Ayhan 


Pilotumuz Özgür Bey’le unutulmayacak bir balon turu yaptık. Gerçekten tek kelimeyle mükemmel bir deneyim oldu. Gündoğumunu balondan izlemek ayrı bir keyifti.. Tekrar teşekkürler. İbrahim Bey ve ekibini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz..

Ahmet 


Kalite farkını uçuş esnasında anlayabilirsiniz. Pilotumuz çok tecrübeliydi ve en iyi Kapadokya manzarasında uçtuğumuz için kendimi şanslı hissettim.

Nilay 


İbrahim beyle başlayan hizmet zinciri harikaydı. Tüm ekibe teşekkür ederim, kesinlikle tavsiyemdir.

Müzeyyen 


Tur çok güzeldi. Tüm ekip işini çok iyi yapıyor. Tavsiyemdir.

Arif 


Pilotumuzun tecrübesiyle vadiler arasında muhteşem bir zaman geçirmemizi sağladı. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiyemdir.

Gamze 


Hizmet kalite kusursuzdu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hatice 


Kapadokya’ya gelip de balonla uçmadan, bu deneyimi yaşamadan dönmeyin. Henüz gün aymamış olmasına rağmen güler yüzü eksik etmeyen bütün ekibe profesyonellikleri ve ilgileri için ve rezervasyon konusunda sabırla bize yardımcı olan Özgür beye çok teşekkür ederiz.

Güler 

Enka Travel Turizm Ltd. Şti. Kapadokya Balon Turu ® Tüm Hakkı Saklıdır. Tursab No: A-10408 Karagandere mah. istiklal cad. no-71/10 50400 Urgup / Nevsehir | Kapadokya © Copyright - Kapadokya Balon Turu programımızın ya da paketlerimizin tamamının ya da bir kısmının kopyalanması yasaktır. Kopyalayan kişi ya da kurumlar hakkında yasal işlem uygulanır. Kapadokya Balayı